Telefon, e-post, sneglepost eller flaskpost?

Vil du vite mer om hvordan et samarbeide vil kunne se ut, eller er du interessert i å leie en av våre lisenserte figurer for en dag, en helg eller ennå lenger? Nøl ikke med å ta kontakt med oss – vi ser frem til å høre fra deg!

Spennende! Jeg vil vite mer!

5 + 8 =

Våre medarbeider.

Andreas Hansson

Sales Sweden
andreas@juniorproductions.se
+46 70 557 99 20

Tuva Riise Dalermoen

Concept & Event Sales Norway
tuva@juniorproductions.no
+47 481 91 736

Louise Matséus

Event Coordinator Sweden
louise@juniorproductions.se
+46 739-82 29 86

Jennifer Johansson

Event Coordinator Sweden (Praktikant)
jennifer@juniorproductions.se
+46 768 90 09 87

Bjørn Melseth

Event Coordinator Norway
bjorn@juniorproductions.no
+47 951 88 046

Mia Bouvier

Costume Manager
mia@juniorproductions.se
+46 765 78 14 48

Dennis Wallén

Art Director (Consultant)
dennis@juniorproductions.se
+46 707 549 31 45

Paul Clayfield

Managing Director / VD

Business, licensing & marketing enquiries
paul@juniorproductions.no
+46 70 580 9921

Telefon.

+47 928 83 180

E-post.

mail@juniorproductions.no

Adresse.

Besøksadresse:
Junior Productions AS
Nils Hansens vei 14
0667 Oslo

Postadresse:
c/o Saga Regnskap
Postboks 2261
3103 Tønsberg